Služby rodine

Starostlivosť o deti

- Kŕmenie detí, ktoré samé nejedia, príp. ich dokrmovanie.

- Dodržiavanie denného pitného režimu

- Uspávanie detí podľa ich osobných návykov s príjemnou upokojujúcou hudbou

- Posteľné prádlo, vankúše a paplóny, ktoré sú s protialergickou náplňou a z čistej bavlny sa menia 2x mesačne pre každé dieťa. Ak sa dieťa spotí, prádlo je vymenené v daný deň.

- Deti, ktoré nespia, oddychujú v inej miestnosti počúvaním hudby a rozprávok.

- Vedenie detí k samostatnosti pri obliekaní a prezliekaní.

 

Starostlivosť o Vaše dieťatko je v našej škôlke komplexná, preto zabezpečujeme tieto služby, ktoré nie sú spoplatňované navyše:

- Vstupná klinicko – logopedická diagnostika dieťaťa

- Vstupná špeciálno - pedagogická diagnostika dieťaťa

- Individuálna /podľa daných schopností a možností každého dieťaťa - 30 min./ klinicko – logopedická starostlivosť so zameraním na stimuláciu komunikačných zručností dieťaťa, metodické materiály.

- Využívanie špeciálnych didaktických hračiek, kníh a pomôcok na rozvoj a stimuláciu správneho vývinu dieťaťa, pomôcok pre predškolskú výchovu.

 

Služby, ktoré sú spoplatňované:

- Poskytovanie individuálnych špeciálno - pedagogických terapií a jednotlivých stimulačných programov: sluchový tréning, stimulácia senzorickej integrácie, prvé kroky k reči s ASOBI, Muzikoterapia so Zahrajkom.

- Poskytovanie záujmových činností, ktoré sú súčasťou výchovno – vzdelávacieho procesu škôlky. Činnosti sú poskytované externými trénermi alebo pedagógmi (keramický tréning, gymnastika).

- Výlety, vstupy na výstavy, eventy a atrakcie (Bibiana, Bábkové divadlo, výlet vláčikom a iné)

http://asobi.sk/wp-content/uploads/2016/12/IMG-20161215-WA0008-400x600.jpg